Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 26 Сентябрь 2017 07:15

За ініціативи нардепа Руслана Сольвара школярі у Забір’ї отримають комп’ютери, а діти із Малополовецького – ігровий майданчик

Цими вихідними представники народного депутата Руслана Сольвара привітали з Днем села мешканців Забір'я Києво-Святошинського району і Малополовецького Фастівського району на Київщині.

У суботу завітали на урочистості до села Забіря. Народний депутат передав подяки за сумлінну працю очильниці села та активним місцевим жителям, які трудяться на благо громади. Голова сільської ради Олеся Василівна Бондаренко - ініціативна, працьовита й відповідальна. Саме завдяки їй село не стоїть на місці й розвивається.

Крім цього, за сприяння Руслана Сольвара зовсім скоро у місцевій школі буде оснащено сучасний комп'ютерний клас. Адже діти, яких у Забір'ї навчається чимало, повинні мати комфортні умови для якісного навчання.

У селі Малополовецьке у ці вихідні також були святкування. Під час урочистостей на сцені представники депутата Руслана Сольвара відзначили подяками сільського голову Людмилу Рибитву-Іваненко, депутата районної ради, директора СТОВ "Відродження" Ларису Майсак та директора СТОВ "Перемога" Миколу Малієнка. Всіх діток на святі пригостили морозивом та солодкою ватою.

А ще на прохання місцевих жителів незабаром у селі Малополовецьке встановлять сучасний спортивно-ігровий майданчик, аби дітям було де корисно та весело проводити час.

Дні народження у селах відсвяткували славно, залишається побажати громадам і надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування. А команда народного депутата продовжує працювати і робити все від них залежне щодо покращення умов життя їхніх мешканців.

Довідка

Село Забір'я - центр сільської Ради, розташоване за 20 км від Києва та за 6 км від залізничної станції Боярка. Перші згадки про Забір'я в історичних документах належать до XV століття. Нині у селі проживає більше тисячі мешканців. У селі працює восьмирічна школа, клуб, бібліотека.

Малополовецьке - українське село, що знаходиться у Фастівському районі Київської області. Засноване в 1234 році. Наразі в селі проживає майже тисяча людей. У селі працює загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Оставить комментарий

Разное