Четверг, 11 Январь 2018 00:00

Apple потеряет $10 млрд из-за скандала со старыми iPhone Избранное

Apple потеряет $10 млрд из-за скандала со старыми iPhone
Apple потеряет $10 млрд из-за скандала со старыми iPhone

Корпорация Apple потеряет $10 млрд в результате снижения стоимости замены батарей для старых моделей iPhone.

Об этом «ОЛИГАРХ» узнал из сообщения gazeta.ua.

Аналитики банка Barclays провели соответствующий анализ.

Главной причиной покупки новых iPhone является износ аккумулятора. Теперь, когда замена батареи стоит дешевле и предполагает увеличение производительности гаджета, продажи новых iPhone могут снизиться на 16 млн штук в 2018 году.

Вокруг Apple разгорелся скандал из-за намеренного замедления работы старых моделей смартфонов. В результате корпорация решила снизить стоимость замены батарей с $79 до $29. Также компания принесла извинения за намеренное замедление работы старых моделей iPhone.


Источник: “http://kompromat1.info/articles/79533-apple_poterjaet_10_mlrd_iz-za_skandala_so_starymi_iphone”

2 комментарии

  • Комментировать прогшлд Суббота, 10 Февраль 2018 15:05

    Извращенная Украинская Реальность! Главнокомандующий на Шикарном балу в Вене! А Воины! Защитники Украины! В холодных промерзлых Окопах! Это не просто Цинизм и Презрение! Это Предательство! Предательство всего Украинского Народа...

  • Комментировать прогл Суббота, 10 Февраль 2018 15:05

    З введенням безвізового режиму стало набагато простіше покинути країну і влаштуватися на роботу в Європі. Україна обезлюднюється, втрачаючи найпрацездатніших і найкваліфікованіших робітників, які не можуть тут знайти роботу, або не хочуть працювати в Україні за копійки. Платити більше своїм працівникам українські підприємства не можуть, бо стануть неконкурентноздатними з європейськими підприємствами такого ж профілю, оскільки в європейських підприємств набагато менші затрати на стосунки з державою, а саме всілякі побори чиновників, різного сорту дозволи, які надає держава, розмір податків. Але виправляти ситуацію треба терміново, оскільки територія України обезлюднюється, що призведе, зрештою, до масового заселення її іншими народами, що в свою чергу призведе до крупних соціальних потрясінь. Вважаю, що виправити становище може введення єдиного податку на майно без жодних вийнятків і пільг замість чинних на сьогодні податків. Такий податок значно зменшить корупційну складову у стосунках підприємств з державою, стимулюватиме ефективне використання майна, а отже і створення робочих місць для такого використання. Крім того, вартує ввести для всіх громадян України, що постійно перебувають на її території, певний сталий безумовний дохід, що дозволить позбутися всіляких субсидій і чиновників, що обслуговують ці субсидії, і також знизити корупційні ризики.

Оставить комментарий

Разное