Четверг, 11 Январь 2018 00:00

Прокуратура у суді вимагає повернути громаді технічні приміщення фонтану на Хрещатику Избранное

Прокуратура у суді вимагає повернути громаді технічні приміщення фонтану на Хрещатику
Прокуратура у суді вимагає повернути громаді технічні приміщення фонтану на Хрещатику

Київська місцева прокуратура № 7 у суді вимагає повернути майнові права територіальної громади столиці на технічні приміщення світломузичного фонтану “Хрещатик” площею близько 200 кв. м та вартістю понад 3 млн грн, розташованого на вул. Хрещатик, 25 (навпроти ЦУМу).

Про це повідомляється на сайті прокуратури Києва.

За словами прокуратури, приміщення у 2009 році на підставі рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської обл. були незаконно відчужені на користь приватної фірми та у подальшому неодноразово перепродані.

Водночас Київською міською радою не приймались рішення щодо відчуження або приватизації приміщень.

“Зважаючи на те, що право власності територіальної громади на спірні приміщення не припинялось, місцева прокуратура заявила позов до господарського суду м. Києва про витребування приміщень до комунальної власності”, – заявили у прокуратура.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство).

З метою недопущення подальшого відчуження об’єкту нерухомості прокуратура наклала арешт на спірне приміщення.

Нагадаємо, раніше у Києві на Хрещатику вибухнув сміттєвий бак.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/213406-prokuratura_u_sudi_vimagaje_poveuti_gromadi_tehnichni_primishchennja_fontanu_na_hreshchatiku”

Оставить комментарий

Разное