Среда, 06 Декабрь 2017 13:34

Законотворець підіймає руку на поліцейського

Коли законотворець підіймає руку на поліцейського - з цього починається руйнування державності. В здоровому глузді патріот України ніколи би цього не зробив, особливо під час війни. Ця людина працює на руйнування державності. Це робота в інтересах ворога.

Депутатська недоторканність для цього «діяча» - це можливість безкарно принижувати та бити поліцейських. В нас дуже гуманне законодавство, якщо порівнювати з країнами США та Європи.

Коли задавав питання своїм американським друзям про відповідальність за вчинення подібних дій конгресменом проти поліцейського, то вони навіть не розуміли предмету питання. Бо це неможливо уявити американському громадяну, що таке може статися. Так, в ряді штатів надання поліцейським опору, в тому числі їх образа чи напад на них, є злочином і тягне за собою штраф у розмірі від 5000 до 10 000 доларів та/або тюремне ув'язнення терміном від 3 до 10 років й для рядового громадянина, й для «депутата».

У Великобританії, особа, яка вступила в суперечку з поліцейським, який намагався припинити порушення порядку, може бути звинувачена у зневазі та непокорі поліції й притягнута до відповідальності у вигляді тюремного ув'язнення на термін до двох місяців.

Спеціальне покарання у Німеччині (позбавлення волі на термін до 5 років або штраф) передбачено за напад на поліцейських.

В Італії публічна образа співробітника поліції карається позбавленням волі на строк до 3 років.

У Франції за усну образу поліцейських, які перебувають при виконанні службових обов'язків, винні караються позбавленням волі на строк від 15 днів до трьох місяців або штрафом від 300 до 500 євро. За нанесення удару або здійснення іншого акта насильства винний може бути засуджений до п'яти років в'язниці.

Оставить комментарий

Разное