Воскресенье, 17 Декабрь 2017 18:46

Щодо ситуації з Жовтневим палацом.

Повернувся після мітингу на Майдані з активістами Рух "Визволення" в табір на Грушевського. Потім прийшла інформація, що виникли сутички біля Жовтневого палацу. Пішли туди с Єгор Соболєв

Ніяких "дитячих ранків" i "дитячих свят" там у той час не було - все це БРЕХНЯ. Був джазовий концерт Гленна Міллера. Невідомі люди в масках стали кидати на вулиці петарди, а поліцейські дістали вогнегасники і сльозогiнний газ. Я взяв мегафон і пояснив людям що тут немає ні Ахметова, ні Порошенка, ні Медведчука. Це не адміністрація президента, це не розкішний особняк генпрокурора. Я сам батько трьох дітей і якщо існує хоча б найменша можливість що в залі Жовтневого є діти, то необхідно бути вкрай обережними і не в якому разі не ставити їх під загрозу! Потім лідери Руху Нових Сил покликали людей назад на Майдан. Всі пішли. Люди в масках залишилися під Жовтневим палацом і продовжили кидати петарди. Нікого з них поліція не затримувала.

Люди дуже злі на Порошенка, на корупціонерів і зрадників і емоції іноді киплять. Однак революція - це ПЕРЕДУСIМ організація, планування і чіткі дії. У потрібному місці, в потрібний час. Можуть бути провокації, можуть бути емоції. Це аксіома будь-яких масових мітингів. І тому всім потрібно докладати максимальних зусиль щоб емоції були спрямовані проти ворогів, з максимально роз'яснювальною роботою серед нейтральних людей.

Дякую всім українцям присутнім сьогодні на Майдані. Дякую всім хто допомагав сьогодні забезпечити безпеку людей і не допустити провокацій.

Разом - переможемо!

Оставить комментарий

Разное