Вторник, 13 Март 2018 00:00

Розмитнення “євроблях” може подешевшати Избранное


На основі молдавського досвіду буде розроблено закопроект, який передбачатиме зниження вартості розмитнення автомобілів на кордоні. Обговорення документу планується на 21 березня.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посилання на “Экономические известия”, Ніна Южаніна, керівник комітету з питань податкової та митної політики, наголосила, що проект закону нині переданий на узгодження з активістами. Оскільки він вже апробований на молдавському досвіді, то варто лише внести корективи та зміни, необхідні для українців. За її словами активісти поділилися на два табори: перші погоджуються з компромісними пропозиціями, інші – вимагають скасування оплати чи збереження символічної суми розміром 50-100 євро.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, нові законопроекти, які стосуються українських автомобілістів, дехто розглядає як організацію вільного автомобільного ринку, інші – як старі обмеження під новою формою. На порядку денному зараз розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, що займає найактивніший сегмент українського авторинку.

Додамо, що до кінця поточного року український парламент має узаконити розмитнення автомобілів, які підпадають під норми Євро-3 та Євро-4.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/rozmytnennya-yevroblyah-mozhe-podeshevshaty/”

Оставить комментарий

Разное