Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 28 Июнь 2018 01:08

У Росії дитину на очах у рідні вбив “казковий персонаж”


У Росії, у Ленінградській області, на 8-річного хлопчика, на території туристичного комплексу впала дерев’яна скульптура казкового персонажа. Дитина загинула.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, трагедія сталася на території туристичного комплексу «Верхні Мандроги», повідомляє регіональне управління Слідчого комітету РФ.

За даними слідства, хлопчик разом з родичами приїхав на територію комплексу. Коли дитина проходила повз дерев’яну фігуру казкового персонажа, вона впала на нього, придавивши своєю вагою, внаслідок чого хлопчик помер.

Нині проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин трагедії. Слідчі оглянули місце події та службові приміщення адміністративного комплексу, вилучили необхідну документацію.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину.


Нагадаймо, у Києві, у аквапарку, розташованому в ТРЦ Dream Town, на дитину обрушилася частина стелі. Хлопчика було госпіталізовано.

Нагадаємо також, 20 травня у ЦТДЮГ по вул. Вахнянина, 29 у Львові під час тренування дітей трапився нещасний випадок. На дівчинку з Кривого Рогу впала люстра.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/25/u-rosiyi-dytynu-na-ochah-u-ridni-vbyv-kazkovyj-personazh/”

Оставить комментарий

Разное