Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 18 Февраль 2020 13:07

Президент Ірану вважає провальною політику "максимального тиску" США – Fox News


Президент Ірану Хассан Рухані заявив у неділю, що політика "максимального тиску" США, спрямована на ізоляцію Ірану, "провалилася", і що президент Трамп не хоче війни з Іраном, оскільки це "зруйнує" його шанси на переобрання. Рухані заявив, що режим буде готовий вести переговори з адміністрацією Трампа, якщо США відновлять іранську ядерну угоду, укладену адміністрацією попереднього президента США Барака Обами, і скасують економічні санкції, повідомляє Fox News.

Об этом сообщает Руспрес

Минулого тижня вісім сенаторів-республіканців проголосували на користь демократів, щоб підтримати закон, що обмежує можливість Трампа вести війну з Іраном, показавши рідкісну злагоду.

"Звичайно, санкції, як і варто було очікувати, створюють певні проблеми, але вони не дадуть жодних результатів ворогам. Максимальний тиск зазнав невдачі. Зараз ми в кращій ситуації в регіоні", — зазначив президент Ірану Хассан Рухані.

Ця міра, яка була направлена до Палати представників, відобразила занепокоєння законодавців щодо того, що напруженість США з Іраном може перерости в повноцінну війну.

"Я думаю, що американці не прагнуть війни, оскільки вони знають, яка шкода може бути їм заподіяна", — сказав іранський лідер.

Переговори можуть відбутися, якщо США вдасться скасувати згубні економічні санкції та відновити зобов’язання, прийняті в Спільному всебічному плані дій, ініційованому адміністрацією Барака Обами, між Іраном та глобальними державами, заявив Рухані.

Дональд Трамп неодноразово виступав проти цього плану і, будучи президентом, спричинився до виходу США з угоди, в результаті якої Іран відмовився від ядерних досліджень для того, щоб уникнути від раніше впроваджених економічних санкцій, йдеться у матеріалі видання.

Американо-іранські відносини після цього стало особливо напруженими і завершилися на початку січня атакою американського безпілотника, який вбив іранського генерала Кассема Сулеймані. Іран відповів авіаударами по іракських базах, де розміщуються американські війська, в результаті яких понад 100 військовослужбовців отримали травми.

Однак Трамп неодноразово виявляв зацікавленість у проведенні переговорів з Іраном, йдеться у повідомленні Рухані. Державний департамент США поки що не прокоментував заяву іранського президента.

На запитання про те, кому він симпатизує на виборах у США в листопаді, Рухані не продемонстрував прихильності жодній з двох найбільших американських політичних партій, сказавши, що Іран не бачить різниці між демократами та республіканцями. За його словами, Тегеран дбає лише про свої національні інтереси.

"Ми ніколи не будемо сидіти за столом переговорів зі слабкою позицією", — сказав Рухані.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/prezident-iranu-vvazhaye-provalnoyu-politiku-maksimalnogo-tisku-ssha-fox-news-338847_.html”

Оставить комментарий

Разное