Вторник, 14 Ноябрь 2017 14:39

Виявлено не просто вибухівку, а саме пластид.

ЩОДО ВЧОРАШНЬОГО ЗАТРИМАННЯ В КИЄВІ НЕВІДОМИХ ОСІБ З ВИБУХІВКОЮ.

Черговий, навіть вже важко порахувати який, раз дивуєшся чудовій здатності наших правоохоронців самозашкваритися. Причому, як тільки хтось з посадових осіб правоохоронних органів починає відкривати рота і коментувати якусь подію за участі своїх відомств, самозашквар починає грати всіма яскравими кольорами і живописно висвітлювати розумові здібності наших борцунів зі злочинністю.

Ось, що розповів журналістам представник полку поліції особливого призначення намба ван, такий собі Андрій Пирогов, щодо затримання в неділю ввечері, на парковці торгового центру "Аркадія" на Осокорках у Дарницькому районі Києва, двох осіб в машині яких нібито виявлено вибухівку :

" За його словами, правоохоронці помітили автомобіль, в якому перебувало двоє осіб. Побачивши службовий автомобіль поліції, вони помітно занервували, тому поліцейські вирішили їх перевірит"

І вжее перше речення приголомшує - “Помітили автомобіль, в якому перебували двоє осіб.” Це ж який гострий зір треба мати поліціянтам, аби помітити на парковці автомобіль з двома особами! Втім, подальше наведення різкості з фокусуванням на обличчях осіб в авто, дозволило поліціянтам побачити, що ті помітно занервували побачивши службовий автомобіль поліції. Тому, власне, їх і вирішили перевірити.

Мені, правда, трошки важкувато уявити, як саме потрібно нервувати в автомобілі, щоб таке нервування можна було побачити зовні і здалеку. Битися головою о лобове скло? Кричати з переляку всередині автівки, - Вася, мусора, всьо пропало,- так, щоб було чути зовні?

Не знаю. Але, як тільки поліція почала перевірку невідомих осіб і їх автомобіля, до них раптом повернувся спокій :

"На диво, вони відреагували спокійно – вони кажуть, що не знали, що там є. Повідомили, що їх попросили перевезти цю сумку і сказали, що в цій сумці запчастини до авта і попросили не відкривати, бо там дуже дорогі запчастини", - розповів Андрій Пирогов.

Всім все зрозуміло? Люди не знали, що у них в багажнику, тому почали якось шалено нервувати. Потім, коли у них, типу, знайшли вибухівку, вони одразу заспокоїлися. - Слава тобі, господі - вибухівка! А ми вже почали нервувати.

Звісно, виникає невеличке питання щодо того, як так, майже одразу, пан Геращенко дізнався, що в багажнику автівки невідомих біля торгового центру “Аркадія” виявлено не просто вибухівку, а саме пластид. Оскільки для точного визначення речовини треба провести її експертизу.

Втім, головне інше. Нам повідомили, що оці два невідомих хлопця повинні були комусь цю вибухівку передати. Проте, в результаті рішучих оперативних дій поліції і своєчасних гучних заяв Тоні Геращенко, встановити, кому саме передати, вже не уявляється можливим. Якщо, звісно, такі особи взагалі існували.

Натомість, про необхідність нагородити прозорливих і кмітливих поліцейських Тоня оголосити не забув.

Залишилося тільки дочекатися судових процесів з приводу цієї історії. Зрозуміло, якщо справа до них дійде.

Оставить комментарий

Разное