Вторник, 14 Ноябрь 2017 14:59

Платити аліменти будуть! В четвер голосування.

Законопроект 7277, який стосується вдосконалення механізму сплати аліментів, включений до порядку денного Верховної Ради й буде розглянутий в четвер!

Сьогодні кожна п’ята родина в Україні є неповною. Як правило, в більшості випадків в таких родинах діти виховуються без батька. При цьому в нас склалась катастрофічна ситуація зі сплатою аліментів. Багато чоловіків не лише не цікавляться долею своїх дітей, але й усіляко ухиляються від сплати визначених законом аліментних платежів. В результаті жінка не може забезпечити дитину найнеобхіднішими речами, адже на неї лягає подвійний тягар – виховання та матеріального утримання родини.

Тому законопроект 7277 допоможе дисциплінувати платників аліментів та дати родинам, які залишились без батька, додаткові джерела фінансової підтримки.
Зокрема, боржник у сплаті аліментів може бути обмежений під час виїзду за кордон, в керуванні транспортним засобом, йому можуть бути призначені соціальні роботи. Також законопроект 7277 усуває низку прогалин в законодавстві та робить систему сплати аліментів більш справедливою й ефективною.

Сподіваюсь на підтримку цієї надважливої для тисяч українок ініціативи!

Оставить комментарий

Разное