Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 25 Март 2020 16:11

Dow Jones виріс за добу на 11%, досягнувши рекорду 87 річної давності

последние новости в Украине останні новини в Україні


Зростання американського індексу Dow Jones встановило рекорд, піднявшись за добу на 11,36%, до 20704,91 пункти. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal., яке зазначило, що такий стрибок став рекордним для індексу зростанням всередині дня з 1933 року.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Однак, зростання на азіатських ринках вранці 25 березня є малоймовірною ознакою повернення економіки в докризовий стан, вказує The Wall Street Journal. "Поки занадто рано говорити про те, що ми на шляху до відновлення. Все буде залежати від того, які заходи зі стимулювання економіки будуть вжиті в найближчі тижні і місяці для збереження робочих місць і рівня зарплат", — наводить видання слова експерта інвестиційного фонду Fidelity International Кетрін Йон.

Як стало відомо, американські біржі 24 березня показали рекордне зростання після зниження в попередні дні на тлі пандемії коронавірусу. Повідомляється, що Dow Jones виріс відразу на 11,36%, до 20704,91 пункти, індекс S&P 500 піднявся на 9,38%, до 2447,33 пункти, а індекс електронної біржі Nasdaq — на 8,12%, до 7417, 86 пункти. Зміни відбулися і в азіатському секторі. Так, ключовий індекс біржі в Токіо піднявся в середу більш ніж на 8%.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп схвалив план Саудівської Аравії щодо витіснення Росії зі світового ринку. Для цього буде збільшено нафтовидобування.Також повідомлялося, що падіння цін на нафту обійдеться Росії в 3 трильйони рублів. Як зазначав міністр фінансів РФ Антон Силуанов, ситуація розвивається поки не кращим чином, бюджет недоотримає 3 трильйони рублів нафтогазових доходів, стане дефіцитним, а виконання макроекономічного прогнозу під загрозою, стискаються цілі сектори економіки.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/dow-jones-viris-za-dobu-na-11-dosyagnuvshi-rekordu-87-richnoi-davnosti”

Оставить комментарий

Разное