Четверг, 16 Ноябрь 2017 18:21

СУД НАД "ТОЮ, ЩО "РОШЕН" ПАЛИЛА" і загін порохоботів-яйцеметників

Сьогодні прибув у Вінницю щоб відвідати суд щодо активістки Аліси Виноградової, котра публічно виступила проти олігарха Порошенка, підпаливши декорації "Рошен" у Вінниці та Києві. Такі акції вважаю виправданими.

Сторона обвинувачення одразу пред'явила підозру більш "мяку", ніж планувалося (ч. 2 ст.296 ККУ "Хуліганство, вчинене групою осіб, яке передбачає до 4 років ув’язнення) і запросила для Аліси домашній арешт.

За вікном галасували з плакатами місцеві комунальники-порохоботи на чолі з вічною грантоїдкою Христиною Коваленко (їх щоразу підсилають на всі опозиційні акції у місті). Вийшов на вулицю щоб їх сфотографувати. Зграя одразу накинулась на мене зі звинуваченнями, а з-за їх спин раптово з’явився яйцеметальник, котрий намагався в мене поцілити своєю заздалегіть заготованою "зброєю". (Рівень вінницького штрекбрехерства, як бачимо, не росте.) Особливих ушкоджень я не зазнав, але дещо влучило і в саму організаторку цього дійства - Коваленко. Бумеранг.

Підійшов до опухлого представника місцевого «декадансу», якого вже крутили поліціянти. На запитання про мотиви його вчинку він промовчав. Це підтверджує що яйцеметник мав суто матеріальний інтерес,бо ідейний супротивник обов’язково озвучив би свою позицію.

Спілкувався з самою Алісою і чув її промову залі суду. Дівчина чітко озвучила причини своїх акцій проти «Рошен» - це привернення уваги до незаконної діяльності Порошенка, котрий всупереч ст.103 Конституції використовує посаду Президента у власних корисливих цілях і використовує офшори для несплати податків. Поза сумнівом,спалена декорація "трамваю" за збитками не зрівняється із злочиною діяльністю Шоколадокомадувача.

Суддя Михайленко задовольнив клопотання прокурора та слідчого і обрав для активістки запобіжний захід - нічний домашній арешт. Після суду на вході чекала посилена команда тітушок, тому Виниградову в оточені поліції вивели через запасний вихід.

Ми з адвокатом Палієм вийшли через центральний вихід. Максимович почав було з ними сперечатись. Я його запевнив, що це марно. Порохоботине вгавали. Наостанок одна жіночка мені хотіла щось сказати услід:
- А ви, Хорт...
- А я взагалі "проплачений провокатор"!), - завершив її думку я.
Мені не звикати.

Оставить комментарий

Разное