Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 07 Июль 2020 22:30

Марсохід Curiosity продовжує пошуки слідів життя на Марсі

Марсохід Curiosity почав свою літню подорож довжиною в милю (1,6 км) до чергового пункту призначення, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Преступная РоссияНаступна зупинка апарату – «сульфатвмісна точка» на горі Шарп. Оскільки на Землі сульфати зазвичай утворюються навколо води при її випаровуванні, дані, які збере марсохід, можуть дати вченим підказку про те, як клімат Марса і його життєві умови змінилися за останні 3 мільярди років.


Curiosity вивчає поверхню гори Шарп з початку 2019 року, надаючи вченим інформацію про те, чи могло колишнє рідке середовище підтримувати давні мікроби. Тепер ровер залишає цю багату глиною середу позаду. Через брак зображень місцевості в деяких областях, Curiosity буде використовувати свої автоматизовані здатності водіння, самостійно визначаючи найбільш безпечні маршрути.


У NASA очікують, що марсохід прибуде до місця призначення восени, хоча це може зайняти трохи більше часу, якщо наземна команда вирішить зібрати зразки по шляху. Після цього завдання Curiosity буде готовий піднятися на наступну ділянку гори Шарп і продовжити досліджувати її на предмет ознак древнього життя.Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/marsohid-curiosity-prodovzhuye-poshuky-slidiv-zhyttya-na-marsi.html”

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий

Разное