Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 05 Август 2020 09:54

Кравчук підтримав можливість діалогу української влади із жителями ОРДЛО

последние новости в Украине останні новини в Україні


Леонід Кравчук вважає, що необхідно вести діалог з жителями окупованих районів Луганської та Донецької областей. Керівник делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) закликав припинити обстріли.

Об этом сообщает Русский репортер

Під час бойових дій розмови щодо майбутнього окупованих територій не мають сенсу. Про це стало відомо 5 серпня після заяви першого президента на телеканалі "112 Україна".

Представникам України варто їхати на територію непідконтрольну українському урядові. Вести діалог з жителями дуже важливо. Кравчук вважає, що це потрібно робити за однієї умови: "Їхати тоді, коли припиниться стрілянина, коли припиниться війна".

Він додав, що спочатку варто розробити ефективний план дій, який допоможе зупинити обстріли та провокації. Життя людей – найважливіше у цьому контексті. Потрібно формувати соціальні, економічні та гуманітарні зони, щоб вести діалог з жителями ОРДЛО. Дієвість такої пропозиції під питанням, але реалізація певних кроків допоможе вирішити конфлікт.

Раніше ASPI news опублікувало коментар Кравчука щодо ставлення до формули Штайнмаєра. Також він висловився щодо перегляду договорів у Мінську.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/kravchuk-pidtrimav-mozhlivist-dialogu-ukrainskoi-vladi-iz-zhitelyami-ordlo”

Оставить комментарий

Разное