Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 05 Август 2020 10:14

Влада Лівану вважає, що в Бейруті вибухнула селітра з корабля російського бізнесмена

Потужний вибух у порту Бейрута стався увечері 4 серпня

Вища рада оборони Лівану заявила на своєму засіданні, що в Бейруті вибухнуло 2750 тонн нітрату амонію (аміачна селітра), який конфіскували 2014 року із судна Rhosus. Про це повідомляє LBCI.

Об этом сообщает Компромат вики

Судно Rhosus прямувало в Африку, але дістало ушкодження під час плавання і зайшло в порт Бейрута. Після цього влада Лівану виявила на борту аміачну селітру.

Видання "Новая газета" зазначає, що Rhosus належить російському бізнесмену Ігорю Гречушкіну, а серед екіпажу судна були й українці.

Через ризики, пов’язані зі зберіганням аміачної селітри, вантаж із Rhosus перемістили на один зі складів у порту Бейрута. За даними сервісу MarineTraffic, востаннє стоянку судна реєстрували в листопаді 2014 року – воно було недалеко від місця, де трапився нинішній вибух.

Потужний вибух у порту Бейрута стався увечері 4 серпня. У прилеглих до порту районах столиці Лівану пошкоджено або зруйновано багато будинків. Агентство Reuters писало з посиланням на очевидців, що вибух був такої сили, що його відчули навіть жителі столиці Кіпру Нікосії, яка розташована майже за 200 км від Бейрута.

За попередньою інформацією, вибух стався на складі аміачної селітри після пожежі, спричиненої зварювальними роботами.

За останніми даними, загинуло більше ніж 100 осіб, понад 4 тис. дістало травми. Водночас у ліванському Червоному Хресті припустили, що багато жертв ще залишається під завалами.

Співзасновник сервісу відстеження суден TankerTrackers Самір Мадані писав у Twitter, що в порту Бейрута в момент вибуху було два судна з Маріуполя. Імовірно, вони були завантажені зерном.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/vlada-livanu-vvazhajut-shcho-v-bejruti-vibuhnula-selitra-z-korablja-rosijskogo-biznesmena-1512379.html”

Оставить комментарий

Разное