Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

"Ліві" обмінники спустошують гаманці українців

"Ліві" обмінники спустошують гаманці українців
"Ліві" обмінники спустошують гаманці українців

Велика кількість нелегальних обмінників спровокувала різке зростання випадків продажу українцям фальшивої валюти, однак правоохоронні органи реагують на це порушення дуже в’яло.

Таку точку зору висловив екс-глава "Ощадбанку" Анатолій Гулей і додав, що якщо сьогодні 60% економіки країни знаходиться "в тіні", то було б дивно, якби пункти обміну валют не перебували там же.

Експерт пояснив , що для того, щоб людині уникнути "лівих" обмінних пунктів валют, досить за загальними ознаками розібратися в деяких речах: подивитися, як веде себе касир, в якому місці проводиться обмінна операція, чи відповідає приміщення елементарним банківським вимогам безпеки чи це просто "двері в під’їзд, в якій вирізали віконечко і міняють валюту".

За його словами, нелегальні обмінні пункти більш привабливі для клієнта, оскільки вони нерідко зловживають тим, що не беруть 2% податку на обмін валюти і не відправляють їх в Пенсійний фонд. В результаті людина, яка здійснює обмінну операцію, не несе додаткових витрат.

"Припустимо, перед вами два обмінника – один легальний, другий нелегальний. Звичайно, ви підете туди, де у вас будуть менше витрати. Тому необхідно створювати умови, при яких не буде цього спотворення", — пояснив банкір для видання Голос.UA.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/126000-livi_obminniki_spustoshujutj_gamantsi_ukrajintsiv”

Оставить комментарий

Разное