Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 12 Август 2020 14:39

Протести в Білорусі: силовики жорстоко поводилися з затриманими активістами (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Скріншот з відео

Правоохоронці жорстко поводилися з затриманими на акціях протестів в одному з РУВС. Міліціонери били затриманих і в наручниках ставили на коліна.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Співробітники білоруської міліції в одному з РУВС ставили затриманих учасників протестів на коліна і деяких били кийками, повідомляє видання TUT.BY. Активіст Олександр Тамкович приніс до редакції відео, на якому видно побиття людей. За словами Тамковича, на відеокадрах територія Жовтневого РУВС. Запис було зроблено 10 серпня з балкона будинку на вулиці Фабриціуса. Олександр розповів, що в понеділок увечері він був у друга, який живе на вулиці Фабриціуса в будинку, який розташований поруч з Жовтневим РУВС. З балкона чоловіки побачили, як міліціонери виводили людей, у яких руки були закріплені ззаду, ставили на коліна, били.

Раніше посольство України в Білорусі повідомило, що під час масштабних акцій протесту побили українського фотокореспондента і затримали дев’ятьох громадян України. Нагадаємо, ASPI news в аналітичному матеріалі з’ясувало, чим схожі нинішні білоруські протести на українську Революцію Гідності.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/protesti-v-bilorusi-siloviki-zhorstoko-povodilisya-z-zatrimanimi-aktivistami”

Оставить комментарий

Разное