Среда, 14 Февраль 2018 00:00

Заступник Гонтаревої заявила, що її прослуховують

Заступник Гонтаревої заявила, що її прослуховують
Заступник Гонтаревої заявила, що її прослуховують

Заступник Голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що її телефонні розмови прослуховували.

Про це йдеться в її офіційному коментарі, який розповсюджує НБУ у четвер.

"Сьогодні в ЗМІ було викладено низку моїх телефонних розмов з менеджментом та акціонерами Платінум Банку. Доводжу до відома ЗМІ, що я перебуваю у постійному діалозі з акціонерами та менеджментом усіх 100 українських банків – від найбільшого банку ("Приват") і до найменшого ("Гефест"). Адже перемовини заступника Голови НБУ, який відповідає за пруденційний нагляд, з акціонерами та менеджментом банків – це звичайний робочий процес. Особливо в період діагностики та оздоровлення банківської системи", — написала вона.

Рожкова зазначила, що у неї постійно відбувається діалог із "проблемними" банками.

Також, вона заявила, що готова розповісти слідчим Національного антикорупційного бюро України або інших правоохоронних органів про кожну розмову, яка вона провела з акціонерами та менеджментом банків.

"Разом із тим хочу звернутися до правоохоронних органів з проханням перевірити, хто і на яких підставах прослуховує мої телефонні розмови та потім розголошує їх. Адже подібні провокації можуть негативно вплинути на стан того чи іншого банку, а зрештою і банківської системи в цілому", — заявила вона.

Як відомо, у жовтні співробітники Національної поліції в ході обшуку в будинку заступника голови Національного банку Катерини Рожкової вилучили мобільний телефон.

"У мене сьогодні був обшук. Вилучили мобільний телефон. Обшук проводився в зв’язку з аферами в банку "Михайлівський", — сказала Рожкова.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/134849-zastupnik_gontarevoji_zajavila_shcho_jiji_prosluhovujutj”

Оставить комментарий

Разное