Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 07 Ноябрь 2017 10:00

Секретар Борівської селищної ради дякує нардепу Сольвару за юридичну підтримку

Незаконно звільнений секретар Борівської селищної ради Фастівського району Дмитро Босой подякував народному депутату України Руслану Сольвару за підтримку та юридичну допомогу у вирішенні проблеми. У серпні цього року Дмитро Босой звернувся у Фастівський міськрайонний суд Київської області з позовом до Борівської селищної ради про скасування рішення. Суд ухвалив рішення повернути заяву позивачу. Не погоджуючись із цим судовим рішенням, Босой подав апеляційну скаргу.

Як зазначає звільнений з посади Дмитро Босой: «Півтора місяці Фастівський міськрайонний суд умисно затримував процес передачі справи та ухвалу (було мені відмовлено в позові, тому що суд вирішив, що це не їх підсудність) по даній справі, в якій було мною подано позов по скасуванню незаконного рішення Борівської селищної ради про моє звільнення з посади секретаря селищної ради. І лише після подання мною скарги до Вищої ради правосуддя та звернення на гарячу урядову лінію Міністерства Юстиції на бездіяльність та умисне затягування судового процесу, протягом трьох днів справу було передано та призначено судове засідання на 31 жовтня в Київському апеляційному адміністративному суді. Результат розгляду апеляційної скарги на ухвалу Фастівського міськрайонного суду - ухвалу оскаржено та направлено знову до міськрайонного суду для подальшого розгляду».

Тож, апеляційну скаргу Дмитра Босого днями задовольнили. Ухвалу Фастівського міськрайонного суду від 23 серпня 2017 року скасували. Справу Дмитра Босого до Борівської селищної ради про скасування рішення направили до Фастівського міськрайонного суду для продовження розгляду.

«Маленька, але перемога в нашій бюрократичній системі. Особливо коли процес розгляду моєї справи умисно відкладають та максимально хочуть сфабрикувати рішення суду. Адже прекрасно розуміють, що перемога та правда на моєму боці», - зауважує позивач.

«Хочу подякувати всім хто вірить в мене та мою перемогу та постійно мене підтримує, - зазначив Дмитро Босой. - Особливо хочу подякувати за підтримку та надання юридичного супроводу по справі про моє незаконне звільнення з займаної посади народному депутату України Сольвару Руслану Миколайовичу!»

Оставить комментарий

Разное