Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 15 Ноябрь 2017 08:18

«Укрзалізниця» відмовила депутату Сольвару в проханні додати вагони в поїзд до Фастова

Восени народний депутат Руслан Сольвар направляв запит до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністерства інфраструктури та ПАТ «Укрзалізниця» щодо необхідного збільшення рухомого складу електропоїздів на маршруті Фастів-Київ-Фастів. Щодня цим напрямком користується велика кількість пасажирів, і було б доречно збільшити кількість поїздів чи вагонів. Однак останнім часом кількість вагонів навпаки зменшили майже у два рази, що призвело до незручностей громадян. Тому Руслан Сольвар попросив у депутатському запиті збільшити кількість вагонів у потязі цього напрямку мінімум до десяти необхідних.

На запит прийшла відповідь від ПАТ «Укрзалізниця». У товаристві впевнені, що приміські поїзди напрямку Фастів-Київ-Фастів задовольняють потреби населення в перевезеннях. Разом із тим, як зазначили в «Українській залізниці», на сьогодні приміські пасажирські перевезення здійснюються в умовах гострої нестачі технічно справного рухомого складу, його оновлення протягом останніх років не проводилося через відсутність достатнього фінансування. Рухомий склад, задіяний для обслуговування приміських поїздів, є морально та фізично застарілим, підтримання його в належному технічному стані вимагає значних матеріальних і людських ресурсів. Для оновлення рухомого складу необхідне залучення значних коштів.

«У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» зношеність електропоїздів становить 92,3%, експлуатується 85,2% електропоїздів, які знаходяться за межами нормативного строку служби, що призводить до частого виходу їх з ладу. Ситуація, що склалася з моторвагонним рухомим складом, вкрай незадовільна. З метою забезпечення перевезення пасажирів та дотримання безпеки руху поїздів філія змушена зменшувати кількість вагонів у приміських електропоїздах», - зазначило ПАТ «Укрзалізниця».

Вагони, які відставили від експлуатації потребують капітального ремонту, однак його не можуть провести через відсутність належного фінансування від центральних та місцевих органів влади. У ПАТ зазначили, що «Південно-Західна залізниця» працює у збиток.

«По місту Фастів та Київській області за 2016 рік перевезено 6,97 млн пільгових категорій громадян на суму 63,5 млн грн, з яких лише Київською обласною державною адміністрацією компенсовано 0,2 млн грн», - повідомили в «Укрзалізниці».

За 2017 рік схожа ситуація. ПАТ відповіло, що у разі надходження коштів буде проведено ремонт відставлених від експлуатації вагонів для поповнення ними експлуатаційного парку поїздів до 8-10 вагонів у складі поїзда. А також попросило нардепа посприяти виділенню бюджетних коштів на придбання рухомого складу (електро- та дизель-поїздів) для забезпечення приміських пасажирських перевезень.

Оставить комментарий

Разное