Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 28 Ноябрь 2017 07:34

Народний депутат Руслан Сольвар заступився за переселенців 

Народний депутат Руслан Сольвар заступився за переселенців 

Внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, які вже кілька років мешкають у київському пансіонаті «Джерело» звернулися до народного депутата України Руслана Сольвара з проханням про допомогу. У людей виникла проблема, що загрожує їхньому життю. За словами заявників, ситуація полягає у тому, що довгий час їх намагаються насильно вигнати з тимчасових домівок. Це робиться без відповідного рішення суду. Однак, зокрема, були залякування, погроми, знищення майна та інші неприйнятні злочинні дії. 
Як зазначається у письмовому зверненні переселенців до депутата: «Зранку, на нас напали більше тридцяти осіб, розтрощили електроустаткування на підстанції. Після - почали штурмувати будівлю, розбили вікна кувалдами, погрожували життю, сильно налякали дітей. Після приїзду поліції сказали, що ще повернуться». 

Тож, виникла ситуація, коли права людей визначені Конституцєю України, були нахабно порушені, а злочинці чомусь залишаються непокараними. Самі люди не в змозі вирішити проблему, тому змушені були звернутися по допомогу народного обранця. 

Для вирішення проблеми переселенців Руслан Сольвар направив депутатський запит разом із листом від мешканців пансіонату «Джерело» Генеральному прокурору України Юрію Луценко, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, Міністру оборони Степану Полтораку, Міністру соцполітики Андрію Реві, прокуратуру та поліцію міста Києва щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Нардеп попросив знайти та притягнути винних у скоєнні злочинів до відповідальності. 

«На сьогодні у демократичній вільній сучасній Україні подібні ситуації неприпустимими. Особливо обурливим той факт, що люди, які були позбавлені постійного місця проживання, втратили свої домівки, були змушені «втікати» зі своїх рідних земель через реальну загрозу своєму життю та здоров’ю, сьогодні і на мирній території піддаються насильницьким діям та переслідуванням», - обурений народний депутат Руслан Сольвар.

Оставить комментарий

Разное