Четверг, 07 Декабрь 2017 14:48

Офіційна заява головного редактора УКРПРЕСІНФО щодо затримання Ігора Рудича

Затриманий вчора поліцією Ігор Рудич – позаштатний журналіст нашої компанії і посвідчення йому видане тимчасово. Наша організація на постійній основі проводить роз’яснювальну роботу з приводу участі позаштатних журналістів у подіях та ознайомлює всіх учасників з вимогами до роботи і Кодексом Укрпресінфо.

Наша організація є виваженою та відповідальною, її мета – вчасно та якісно висвітлювати події, якими живе Україна сьогодні. Ми не беремо на себе відповідальність за протиправні дії з боку сторонніх осіб, що мають на меті шкоду для суспільства. Також хочу повідомити, що тимчасове посвідчення, видане Ігорю Рудичу, відсьогодні скасоване і офіційно припиняє свою дію. Приносимо свої вибачення за незручності.

Наша організація має велику кількість позаштатних журналістів. Проте ми не завжди розділяємо погляди авторів наших публікацій і не несемо відповідальність за їх протиправні дії. Посвідка журналіста дає можливість брати участь у заходах з метою висвітлення їх на сторінках нашого видання, проте вона не звільняє від відповідальності за протиправні дії.

Укрпресінфо – це спеціалізована інформаційна агенція, головною функцією якої є забезпечення оперативною політичною, економічною, соціальною культурною інформацією українську спільноту через збір та обробку даних.

Головний редактор «УкрПрес Інфо» Олексій Воронцов

Оставить комментарий

Разное