Четверг, 29 Март 2018 00:00

Нацрада вирішила не перевіряти два українські телеканали за показ карти України без Криму Избранное

 СТБ та UA:Перший пояснили появу карти України без Криму технічними помилками

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вирішила не проводити позапланові перевірки телеканалів UA:Перший та СТБ за показ в ефірі карти України без Криму.

Про це розповів член Нацради Сергій Костинський, пишуть Крим.Реаліі.

"Відбулася дискусія, в ході якої телеканалам вдалося показати позицію, що це була технічна помилка. Фахівці, причетні до помилки, були покарані. На СТБ була звільнена людина, на UA:Перший чотири фахівці отримали догани", — пояснив він.

У той же час, Костинський додав, що рішення провести перевірку було б знаковим для індустрії в цілому.

"Було важливо призначити перевірки, тому що Крим — це таке питання, через яке не можна переступати. Але я розглядаю це питання і в більш глобальному дискурсі. Сподіваюся, що сьогоднішня дискусія була значущою. Те, що перевірка не відбулася, ще не означає, що її не буде щодо інших каналів, які покажуть карту України без Криму ", — резюмував він.

Нагадаємо, 16 березня телеканал СТБ у програмі Холостяк показав карту України без Криму. Аналогічний інцидент стався в той же вечір у випуску новин на телеканалі UA:Перший. Обидва канали принесли свої вибачення і пояснили це "технічними помилками".

Віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко заявив, що поява в ефірі загальнонаціональних телеканалів зображення карти України без Криму — "не випадковість, а чиясь цілеспрямована робота".

  • Читайте також: Скажи мені, чий Крим. 17 скандалів через "визнання" незаконної анексії півострова


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/natsrada-virishila-ne-perevirjati-dva-ukrajinski-telekanali-za-pokaz-karti-ukrajini-bez-krimu-2461038.html”

Оставить комментарий

Разное