Четверг, 29 Март 2018 00:00

Пєсков про ситуацію зі Слуцьким: РФ намагається погнатися за вакханалією, яка відбувається зараз в Америці Избранное

Пєсков сказав, що ситуація зі Слуцьким нагадує йому голлівудських зірок, які "зробили багато чого, що не личить поняттю честі і гідності"

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, виступаючи на ток-шоу "В точку" на факультеті комунікацій, медіа та дизайну Вищої школи економіки РФ, заявив, що журналістки, які звинувачують у домаганнях депутата Держдуми РФ Леоніда Слуцького, мали звертатися не у думську комісію з питань етики, а в правоохоронні органи. Про це повідомила "Русская служба BBC".

За його словами, жінки, які звинувачують Слуцького, мають право захищати себе в законному порядку, і це, на його думку, пов’язано більше з правоохоронними органами, ніж із комісією з етики.

Ситуацію він назвав "трохи даниною моді". За словами Пєскова, РФ "намагається встигнути за вакханалією, яка відбувається зараз в Америці".

Він сказав, що ситуація зі Слуцьким нагадує йому голлівудських зірок, які "зробили багато чого, що не личить поняттю честі і гідності".

Також Пєсков порівняв історію зі Слуцьким зі скандалом із домаганнями, винуватцем якого став голлівудський продюсер Гарві Вайнштейн. Речник Кремля заявив, що ніхто з жінок, які звинуватили Вайнштейна, не звернувся в поліцію, тому що вони "хотіли заробити $10 млн". За його словами, жінка, яка "за $10 млн переспала із чоловіком" називається "повією".

У лютому і березні 2018 року кореспондент "Русской службы BBC" Фаріда Рустамова, заступник головного редактора RTVI Катерина Котрікадзе і продюсер телеканала "Дождь" Дар’я Жук заявили про домагання з боку депутата Держдуми РФ Слуцького.

Слуцький усі звинувачення відкидав, називаючи їх замовною акцією. Спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін пропонував журналісткам, які поскаржилися на депутата, змінити роботу.

Парламентська комісія з етики оголосила, що не виявила порушень у поведінці Слуцького.

На знак протесту 21 березня роботу в Держдумі припинили агентство РБК і телеканал "Дождь". Серед тих, хто до них приєднався, – радіостанція "Эхо Москвы", телеканал RTVI та інші. Дума відкликала акредитацію журналістів цих ЗМІ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/pjeskov-pro-situatsiju-zi-slutskim-rf-namagajetsja-pognatisja-za-vakhanalijeju-jaka-tvoritsja-zaraz-v-ameritsi-238986.html”

Оставить комментарий

Разное