Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 28 Июнь 2018 01:14

Львівська тютюнова фабрика заявила про спробу організувати чергову інформаційну атаку на підприємство

Львівська тютюнова фабрика: Великі компанії почали атаку на невелике вітчизняне підприємство

Керівництво Львівської тютюнової фабрики (ЛТФ) заявило про спробу організувати чергову інформаційну атаку на підприємство, менеджмент компанії переконаний, що за негативними публікаціями в регіональних ЗМІ стоять транснаціональні корпорації, повідомляє видання "Деньги".

Фабрика відмовилася працювати з тютюновим монополістом "Тедіс Україна", збільшила частку на внутрішньому ринку до 9% і запланувала вихід на IPO, а також виступила за підвищення адвалорної складової акцизу на сигарети, зазначили на підприємстві, і все це не влаштовує західні компанії. Керівники ЛТФ заявили виданню, що конкуренти за допомогою статей у ЗМІ намагаються переконати суспільство в існуванні "тіньових схем" і контрабанди з боку фірми, розсилають брехливі листи зі звинуваченнями в несплаті податків.

Серед тих, кого не влаштовують дії ЛТФ, у компанії назвали чотири транснаціональні корпорації: "Філіп Морріс Україна", "Джей Ті Інтернешнл Україна", "В.А.Т. – Прилуки" та "Імперіал Тобакко Продакшн Україна", які ще п’ять років тому контролювали 95–97% внутрішнього тютюнового ринку країни, а через львів’ян втратили його частину.

"Фактично асоціація "Укртютюн", що об’єднує українські фабрики західних корпорацій та "Тедіс", втрачає можливість вручну управляти підвищенням і зниженням цін на сигарети. Коли мова йде про втрату контролю над 10–15% продажів, проблемою знехтувати вже не можна, саме тому великі компанії почали атаку на невелике вітчизняне підприємство", – цитують заяву Львівської тютюнової фабрики "Деньги".

У квітні цього року на ЛТФ вже заявляли про інформаційну атаку.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/business/-lvivska-tjutjunova-fabrika-zajavila-pro-sprobu-organizuvati-chergovu-informatsijnu-ataku-na-pidprijemstvo-252046.html”

Оставить комментарий

Разное