Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 09 Ноябрь 2017 08:36

Помічники депутата Руслана Сольвара зустрілися із керівництвом Макарівщини

«Якщо самому сумлінно працювати - можна зробити чимало, але разом можна зробити набагато більше», - наголошує народний депутат України Руслан Сольвар.

Восьмого листопада помічники депутата відвідали селище Макарів на Київщині, де поспілкувалися із представниками місцевої влади. Зокрема, помічники нардепа Сольвара зустрілися із керівництвом Макарівської районної державної адміністрації та сільськими головами району.

Під час зустрічі було зібрано пропозиції від сільських голів щодо того, над чим потрібно попрацювати для покращення життя в населених пунктах у майбутньому.

«Приємно було бачити небайдужість очільників громад, які багато роблять для того, аби села ставали кращими, - зазначає Руслан Сольвар. – Я буду відстоювати виділення на ці проекти державного фінансування у наступному році».

За словами народного депутата, головна умова, аби питання зрушили з місця і над ними почали працювати – це наявність проектно-кошторисної документації.

«Якщо попрацюємо над цими питаннями разом, вдасться зробити багато з того, що "наболіло" сільським головам», - каже Руслан Сольвар.

Так, гостро стоїть проблема будівництва водопроводу у селі Плахтянка, будівництва ще однієї школи в селищі Макарів, придбання теплових насосів для Будинку культури та фельдшерсько-акушерського пункту в селі Рожів, ремонту водомережі у селі Новосілки тощо.

Чимало проектів стосуються енергозбереження. Наприклад, у школах і дитсадках потрібно замінювати вікна, утеплювати стіни, ремонтувати дахи. Окремим питанням звучала проблема очистки річок у населених пунктах. Ці проблеми також можна вирішити за допомогою державних коштів, якщо вчасно подати відповідну документацію, вважає нардеп.

«Разом із місцевою владою Макарівщини ми сформуємо список тих об’єктів, які потребують пріоритетного фінансування. І я зроблю усе можливе, аби у 2018 році громади отримали кошти на соціально важливі проекти», - пообіцяв народний депутат Руслан Сольвар.

Оставить комментарий

Разное