Суббота, 13 Январь 2018 17:28

Депутат Ляшка на Тернопільщині відмовився від хабаря

Депутат Тернопільської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Тарас Серетний відмовився від хабара.

“Із вересня 2017 року Серетний обіймає посаду в управлінні з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області. Протягом цього часу ним та працівниками управління була зайнята жорстка та принципова позиція щодо наведення порядку у сфері землекористуванння на Тернопільщині”, – про це депутат написав на своїй сторінці у Facebook.

Багатьом корупціонерам не подобається позиція депутата. Неодноразово на адресу Серетного надходили погрози, лунали залякування та здійснювалися перешкоди у виконанні службових обов’язків. У грудні 2017 року відбулася чергова спроба дискредитації.

“Провокатор хотів “запхати хабаря”. Отримав з мого боку категоричну відсіч. Але, маю серйозні підозри, що на цьому їхні намагання не припиняться. Бо бачу, що в машину репресій вже включились і деякі місцеві “переверті в погонах”. Вони намагаються продовжити тиск через фабрикування кримінальних справ”, – заявив Серетний у дописі.

Нагадаємо, фракція Радикальної партії Олега Ляшка визнана найефективнішою за підсумками трьох років роботи у Верховній Раді України.

Оставить комментарий

Разное