Понедельник, 22 Январь 2018 16:11

Вінницький депутат від партії Тимошенко став відомим на всю країну через пиятику

Днями патрульна служба поліції разом з громадськими активістами зупинили нетверезого водія. Ним виявився депутат обласної ради від партії "Батьківщина" - Степан Шимко. На головному фото зліва.

Як зазначають громадські активісти, під час спілкування з поліціянтами, нетверезий депутат хизувався депутатським посвідченням і намагався уникнути відповідальності та розголосу. В результаті низки публікацій вінницьких ЗМІ, інформація про цей випадок дійшла до народних депутатів.

Зокрема нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук навіть започаткував в соцмережі своєрідний флешмоб під назвою "Зробимо п'яне бидло відомим" та звернувся до своїх численних підписників робити максимальний розголос та репост цієї інформації.

У власному дописі Ігор Мосійчук також "тегнув" генерального прокурора України - Юрія Луценка.

ЗРОБИМО П'ЯНЕ БИДЛО ВІДОМИМ!!!

Коли за кермо автомобіля сідає п’яний чиновник це подвійний злочин! Він не просто стає потенційним вбивцею. Він сподівається уникнути відповідальності прикрившись своєю корочкою. 
Особисто я вважаю, що п’яний чиновник за кермом має нести максимальну відповідальність. П’яне бидло за кермом залишається п’яним бидлом в незалежності від посади яку воно займає!

Вчора на Вінничині патрульні поліцейські зупинили автомобіль з п’яним покидьком за кермом. Це п’яне бидло після зупинки вступило в бурхливий конфлікт з поліцейськими і прикриваючись посвідченням депутата Вінницької обласної ради намагався уникнути відповідальності. До честі поліцейські не піддалися на тиск депутата і склали відповідний протокол.
П’яною особою за кермом виявився депутат Вінницької обласної ради від ВО «Батьківщина» СТЕПАН ШИМКО.

Зараз маємо докласти максимальних зусиль для того, щоб п’яний депутат не уник відповідальності. Для цього потрібен максимальний розголос а тому УВАГА!!! РЕПОСТ!!! ЗРОБИМО ЦЕ ПЯНЕ БИДЛО З ДЕПУТАТСЬКОЮ КОРОЧКОЮ ВІДОМИМ!!!

І далі продовжуємо наполягати на невідкладному розгляді в українському парламенті нашого з Лідером Радикальної партії Олег Ляшко законопроекту який передбачає пожиттєве позбавлення водійських прав осіб які піймані за кермом автомобіля в нетверезому стані!

Нагадаємо, раніше ми вже писали, як обласні осередки тягнуть на дно рейтинг Юліїї Тимошенко.

Оставить комментарий

Разное