Понедельник, 22 Январь 2018 17:16

Український чиновник хоче від ветерана війни півхати і заважає провести електроенергію (1 ч.)

Проти ветерана 2 Світової війни Миколи Петровича Хижняка ведеться справжня війна. Така собі «гібридна» - з псуванням нервів, здоровя. Чи не на знищення. На разі ветеранові виповнилося 95 років.

Микола Петрович Хижняк є справжнім ветераном другої світової, не «ряженим», чий вік соромно уточнювати з огляду на «молоду зрілість». На своєму 96-му році, Микола Петрович добивається не аби яких пільг. Холодної води в помешкання та електроенергії. Не казна які пільги.

В 21 сторіччі, на 27-му році Незалежності такі комунальні зручності мають мільйони українських громадян і жителів України, які не отримали поки що громадянства.

Проте таких елементарних зручностей не має сивочолий ветеран.

Не має зручностей, тож мусить боротися за них. Боротися за право жити гідно, мати хоч якусь гідну ветеранську старість.

Боротися на 96-му році життя Миколі Петровичу не просто, адже Ветеран 2 світової має вади слуху, недочуває. Тому в його боротьбі за зручності і людську гідність, батькові-ветерану допомагає дочка Тетяна Миколаївна – інвалід 1 групи.

Саме вона разом з 95-літнім татом пише листи в селищну раду смт Клавдієве, де живе Микола Петрович Хижняк.

Пишуть листи батько-ветеран і доня-інвалід та отримують відписки. Чисельні. Як оця.

СКАН(відписка-не-відповідає.jpg)

Депутати селищної ради смт Клавдієве, отримавши листа від ветерана та його доньки-інваліда, у відповідь вимагають, щоб будинок ветерана Хижняка мав адресу. Вірніше, адреса у будинку вже одна є. Але для проведення зручностей на половину будинку, в якій живе 95-річний Микола Хижняк, на думку клавдієвських депутатів, треба надати ще одну адресу. Отак! Щоб кожна половина будинку мала по одній окремій адресі.

 

Дві половини будинку і дві окремі адреси. Що це? Знущання? Маразм? Беззаконня?

 

А може й справді має рацію навіжена кремлівська пропаганда, коли стверджує, що якась українська «хунта» коїть в Україні, що заманеться? «Коїть», знущаючись над ветеранами і поколінням, що застало ті роки?

Та ні! Все виявляється простіше. Та від цієї простоти не легше.

Як стало відомо журналістам, всі ці комунальні незручності створює 95-річному ветеранові 2 Світової війни Миколі Петровичу Хижняку і його дочці-інваліду Тетяні Миколаївні – не ціла бездушна Система, а лише один український чиновник.

Як таке можливо?

В другій частині журналістського розслідування ви дізнаєтеся як український чиновник забажав половину хати від ветерана 2-ї Світової війни.

Далі буде.

Георгій Удайський, журналіст

Оставить комментарий

Разное