Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 21 Март 2018 07:43

Руслан Сольвар підтримав проект закону про виноробство Избранное

Руслан Сольвар підтримав проект закону про виноробство

Сьогодні нардепи вкотре сказали: «Так!» – дерегуляції в малому підприємництві. На вечірньому засіданні в сесійній залі 247 голосами депутати підтримали за основу та в цілому законопроект № 6693 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв», якого я є співавтором. Серед тих, хто підтримав важливий проект закону - і обранець від 91 округу Руслан Сольвар.
На цей законопроект давно очікують на ринку вина в Україні, особливо – невеликі виноробні підприємства. Для них передбачено спрощену процедуру – на основі декларативного принципу.
На практиці це означає: винороб, який виготовляє вино з власного винограду, має можливість отримати ліцензію без зайвих бюрократичних перешкод та без атестації.
Адже зараз для того, аби отримати ліцензію на виноробну діяльність, слід оформити понад сотню дозволів та інших документів. Для маленького підприємця, який в сільській місцевості має свої плантації винограду й постійно дбає про них та зайнятий виробництвом власного вина, це глобальна проблема.
Ліквідація зайвого бюрократизму дозволить маленьким виноробам та медоварам вийти зі своєю продукцією в легальне поле. А відтак – можна встановити адекватний контроль за її якістю, що виведе з ринку найбільш непрофесійних виробників з потенційно небезпечними для споживача напоями.
Руслан Сольвар впевнений: розвиток малого виноробства дасть поштовх для підйому експорту українського вина, а також – для започаткування винного туризму в країні. Україна, яка споконвіку славилась своїми майстрами виноробної справи, сподіваюсь, відродить славу країни унікальних вин.
Крім того, нардепи щиро сподіваються, що завдяки цьому закону вийде отримати позитивний результат і у грошовому вимірі. За попередніми розрахунками, надходження до державного та місцевих бюджетів збільшаться на 26 млн грн тільки від ПДВ і зборів із продажу.
Подібні ініціативи Руслан Сольвар завжди радо вітав і підтримував як депутат, який бажає втілювати реформи для кращого життя в Україні.

Оставить комментарий

Разное