Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 13 Ноябрь 2017 06:34

За підтримки Руслана Сольвара у Макарові відбувся профорієнтаційний конкурс для дітей

У Макарівському будинку культури 9 листопада відбувся районний відбірковий етап профорієнтаційного гумористичного конкурсу серед учнівських команд «Обери майбутнє». Захід організований за підтримки народного депутата Руслана Сольвара пройшов на легкій і позитивній ноті.

«Обери майбутнє» - гумористичний конкурс типу КВН, але із тематикю професій. Такий захід дає можливість не лише розкрити таланти дітей, а й допомогти їм у виборі майбутньої професії.

«Приходить час, коли кожен із школярів задумується над майбутньою професією, адже від обраного ще за партою шляху часто залежить подальше життя! І саме гумор та вміння сприймати життєві проблеми з усмішкою допомагають упевненіше йти життєвою дорогою», - каже Руслан Сольвар.

У відбірковому етапі взяли участь шість команд навчальних закладів Макарівського району. Діти змагалися у конкурсах «Візитівка», «Реклама професії» і «Конкурс капітанів». В останньому розкривали такі професії: токар, тренер, ювелір, бетоняр, суддя¸вихователь, адміністратор, касир торгового залу, сторож, підсобний робітник. Кожна команда старанно підготувалася, адже бажала перемогти. Журі оцінювало команди за десятибальною системою. Враховували знання професій, артистизм дітей, їхнє вміння жартувати, оригінальність номерів та музичне оформлення.

Та удача усміхнулася команді «Час Пік» Макарівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичного ліцею», яка здобула перемогу за кількістю балів за три конкурсних етапи від суддів, а ще приз глядацьких симпатій.

Переможці отримали від народного депутата Руслана Сольвара квитки на виступ «Дизель Шоу», де вони матимуть змогу побувати на справжньому майстер-класі від професіоналів своєї справи. Нардеп подякував колективу «Дизель Шоу», які надали максимальну знижку на квитки і допомогли здійснити дитячі мрії.

Команда-переможець «Час Пік» візьме участь у півфіналі конкурсу, який відбудеться 17 листопада у Вижгороді.

Оставить комментарий

Разное